שיטות טיפול

היפנוזה רפואית

היפנוזה רפואית

היפנוזה רפואית-היפנוזה היא תהליך של ריכוז פנימי והתמקדות בנושא או תחושה מסוימת, תוך חיבור למאגרים של יכולות אישיות לא מודעות- גופניות ופסיכולוגיות. שיטה אפקטיבית וקצרת טווח אשר מבוצעת על ידי מומחים בעלי רישיון ממשרד הבריאות בלבד.

פסיכותרפיה

פסיכותרפיה

פסיכותרפיה-מתמודדים עם חרדות, מצבי לחץ או תקופת משבר? טיפול פסיכולוגי אפקטיבי, המשלב שיטות טיפול מותאמות, ניתן על ידי מומחה בעל ניסיון רב להתמודדות עם חרדות, משברים אישיים זוגיים או משפחתיים, צמתים משמעותיים בחיים ועוד.

CBT

CBT

טיפול התנהגותי קוגניטיבי עוסק בשיפור איכות החיים באמצעות שינויים בהתנהגות ודפוסי החשיבה. זוהי שיטת הטיפול הנפוצה ביותר בעולם והוכחה כיעילה כטיפול קצר מועד בחרדות מסוגים שונים באלפי מחקרים ב50 השנים האחרונות.

טיפול בחרדה

טיפול בחרדה

טיפול קצר מועד בחרדה מסוגים שונים- התקפי חרדה, חרדה קיומיות, חרדה כללית, חרדה חברתית, פחד קהל, חרדת פרידה ופוביות שונות . הטיפול משלב היפנוזה רפואית וכלים מתחום הטיפול ההתנהגותי

פסיכולוגיה רפואית

פסיכולוגיה רפואית

עוסקת בקשר ההדדי שבין המחלות הפיזיות לבין התחושות הנפשיות, בחולים עצמם ובבני משפחתם, אצל ילדים ומבוגרים כאחד. הפסיכולוגיה הרפואית מסייעת לשיפור בהתמודדות עם מחלות ותחושות כאב באמצעות טיפול בגוף ובנפש.

טיפול בילדים

טיפול בילדים ומתבגרים

האם הילד.ה שלכם מתמודדים עם קושי רגשי, חברתי או התנהגותי? סקרנותם גמישותם ודימיונם העשיר של ילדים, מאפשרים להם לבצע שינויים בקלות ובמהירות יחסית, בעזרת מגוון שיטות אפקטיביות הנשענות על יתרונותיהם הייחודיים.

ביופידבק

ביופידבק

בעזרת מערכת ממוחשבת המודדת את הדופק והזיעה, לומד המטופל להכיר את תגובותיו לנושאים שונים ולשפר את שליטתו, בעזרת המטפל, בתהליכים הגורמים לו לסבל וחרדה. כלי זה מאפשר הרחבה עצמית לתחומי התמודדות נוספים.

מיינדפולנס

מיינדפולנס

השימוש במדיטציה ומיינדפולנס ככלי להתמודדות עם חרדות וסטרס הפך ליותר ויותר נפוץ בבתי החולים וברפואה הגופנית והנפשית בישראל ובשאר העולם. זוהי אחת השיטות אשר אנו משלבים בטיפולינו.

טיפול אונליין

טיפול אונליין

סובלים מקושי רגשי ורוצים להגיע לטיפול אבל המרחק מונע מכם? ניתן לקבוע טיפול גם אונליין! טיפולים מרחוק החלו להיות נפוצים יותר והיום נפוצים מאד לאנשים שנמצאים הרבה בחו"ל או מתקשים להגיע לקליניקה מסיבות שונות.

קורסים וסדנאות באצטרובל

קורס פסיכולוגיה לרופאים

קורס היפנוזה רפואית לרופאים

מעוניינים לתת טיפול יותר טוב? הצטרפו לקורס להיפנוזה רפואית של ד"ר דורית גמוס ונפתלי אדרי.
מסיימי קורס בהצלחה יוכלו לקבל רשיון להיפנוזה של משרד הבריאות.

"היפנוזה היא כלי עזר טיפולי רב עוצמה בידי מטפלים מוסמכים בתחומי הרפואה, רפואת שיניים ופסיכולוגיה"

ד"ר מוריס קליינהאוז, אבי ההיפנותרפיה הישראלית ומגדולי ההיפנותרפיסטים של זמננו

סדנא מעשית להתמודדות עם סטרס

מתמודדים עם סטרס או חרדות? טראומה, קשיי שינה או אכילה? אתם לא לבד.
כמעט כל הישראלים חווים ביום יום מצבים של סטרס וחרדות. הצטרפו לסדנא שתקנה לכם כלים אפקטיביים להתמודד ולשלוט במצב בעצמכם, ללא כל תרופה.
הקניית כלים לשחרור והרגעה, ללא תרופות ובאמצעים טבעיים לחלוטין.
בעזרת כלים אלו תוכלו להפחית משמעותית את רמות הסטרס והחרדה אותן אתם חשים היום ולפתח חוסן אישי, אשר ימנע מכם להגיע לתחושות קשות אלה בעתיד.

קורס לאכילה מודעת

הקניית הרגלי אכילה בריאים ומאוזנים, עקרונות פשוטים לירידה במשקל לאורך זמן, כלים וטכניקות אשר יכולים לסייע לכם להשיג שינוי אמיתי ולהגביר את השליטה שלכם על המשקל ועל חוויות האכילה.

נלמד על אכילה מודעת ולא מודעת, אכילת לילה, למה דיאטות נכשלות ועוד…
במהלך הקורס נתמקד בהבנת סיבות לא מודעות לאכילה רגשית ובשימוש במודעות, במודל מבוסס CBT ומיינדפולנס- ליצירת שינוי.

תפריט נגישות

בתקופה קשה זו עולים באופן טבעי פחדים וחרדות רבות.

אני מזמין אתכם לפנות אליי לקבלת טיפול מקצועי מיידי

מרחוק או בקליניקה ברמת אביב.

שיהיו לנו ימים שקטים וטובים.