מבוגרים צעירים- האתגרים של החיים האמיתיים

“נדמה שזו התקופה הנפלאה ביותר בחיים. רגע, אמרנו את זה גם על הילדות… אולי גם זה לא נכון?”

צעירות וצעירים, בעשור השלישי לחייהם, מתמודדים עם שינויים רבים בתחומים המרכזיים של חייהם, יותר מאשר בכל גיל בחייהם הבוגרים.

נכון, תחושת העצמאות, היציאה מבית ההורים, העבודה והעצמאות הכלכלית וכמובן הזוגיות מרגישים נפלא.אולם לעתים, חלק מאותם שינויים חדים מדי, מצריכים קבלת החלטות או שינוי פנימי תואם ולא תמיד פשוטים לצעירות ולצעירים, שרק לאחרונה סיימו את הצבא, על המסגרת המוגנת והברורה שבו.

בחירת מקצוע לחיים– נדמה שכולם אמורים כבר לדעת. כולם החליטו… אבל האמת היא שאני ממש לא יודע מה אני רוצה להיות כשאהיה גדול או מה אני רוצה ללמוד. אני חייב להחליט עכשיו?איך אחליט? לפי מה שאני אוהב? לפי השכר הצפוי? ומה לעשות אם אני פשוט עדיין לא יודע?

מציאת בן זוג– לאחר תקופה בה יצאנו חברות עם חברות וחברים עם חברים, עכשיו מתחילים כולם להסתדר בזוגות. מה איתי? למה אני לא מצליח ליצור קשר משמעותי? איך רואה אותי בן הזוג הפוטנציאלי? בת הזוג הפוטנציאלית? למה לכולם זה קל ולי זה כל כך קשה?

חתונה והורות– איך עושים את המעבר מזוג צעיר ובליין להורה צעיר? איך מצליחים לשמור על העצמי ועל הזוגיות בתקופה כה מטלטלת? האם אני אמא טובה? אבא טוב?

עצמאות כלכלית–  רק התחלתי לעבוד ואני מרוויח בסדר. כיף שיש לי כסף משלי. אבל, האם להמשיך לקחת כסף מההורים? להמשיך לגור אצלם? השכירות כל כך יקרה…. מצד שני, אני ממש רוצה מקום משלי…

  אחרי שנים שאני שומע את המשפטים האלה בקליניקה מדי שבוע,  אני תוהה איך הפך הגיל הנפלא הזה לכל כך מסובך…

באמת לא פשוט להיות צעיר היום. אבל אפשר להנות מכך !

אז אם אתם נמצאים במצב של מצוקה או התלבטות, אי מזמין אתכם לשוחח על כך ולהפוך את המצוקה לאתגר ואת האתגר לפתרון.

לקביעת פגישה ראשונה התקשרו לטלפון ….